Hírek, aktualitások

Március 29. szerda Húsvéti sütés a JÓkenyér gyerekpékségben
Nagycsoportos óvódásink kötényt és sapkát húztak, mint egy igazi pék és gyakorlati úton ismerkedhettek meg a húsvéti kekszkészítés folyamataival. Rengeteg élménnyel és annál több finomsággal tértek haza.

Köszönjük a lehetőséget a JÓkenyér Mesterpékségnek!

Február 16-18. "Zöld óvodában" képzés óvodapedagógusoknak
Fiatal óvodapedagógus kollégáink egy színvonalas továbbképzésen vettek részt a Fertő-Hanság Nemzeti Parkban. Rengeteg új élménnyel, tapasztalattal és ötlettel tértek haza.

Január 11. szerda Figurina Bábszínház
Grim/m/aszkok bébelőadás
Környezeti csoportok egy olyan mesevilágba csöppentek ahol közönséges használati tárgyak adtak elő négy ismert Grimm-mesét ("Hófehérke és a hét törpe", "A nyúl meg a sün", "Csipkerózsika", "Piroska és a farkas"), bizonyítván, hogy a fantázia segítségével minden életre kelhet.

November 8. kedd Marica Produkció - Az aranyliba bábelőadás
Ismét egy  csodás, interaktív bábelőadás részesei lehettünk, ahol szinte minden gyereknek jutott egy-egy apró szerep, amivel a mese részévé válhatott. Köszönjük!

Október 12. szerda Fülemüle környezeti találkozó
A XII. kerületi óvodák közös programján jártunk a Normafa Óvodában. Sok érdekes és izgalams élményben volt része a gyerekeknek.

Nyári szünet óvodánkban
Az óvoda zárva tart:
Július 3. hétfő - 14. péntek
Július 31. hétfő - augusztus 18. péntek

Az óvoda nyitva tart:
Július 17.
hétfő – 28. péntek

Nyitás: augusztus 21. hétfő

Nyári intenzív úszás
Tanév végén a júniusi nyári nyitvatartás alatt lehetőség lesz intenzív úszásra. Részletek hamarosan.