Hírek, aktualitások

Március 25. hétfő Érzékenyítő nap
Az Egy sima egy fordított Egyesület az Inklúzióért segítségével átélhették és megismerhették a gyerekek, hogy milyen lehet a mozgásában korlátozott, érzékszervi, vagy bármely más nehézséggel született társaik élete. Mindezt sok játékos feladaton keresztül.

Hálás köszönet ezért az élményért!

"Egy sima és egy fordított könnyen köthet barátságot."

"Feladatunknak érezzük a gyerekek, a fiatalok szemléletének formálását, a különböző csoportok közti kommunikáció segítését, inkluzív feladathelyzetek és módszerek kidolgozását."

Március 5. kedd Budai Arborétum
Szép időben, gyönyörű helyen csodálhatták meg a Gólya csoportos gyerekek az ébredező természetet.

Február 20. kedd Kresz Géza Mentőmúzeum
A Mentőmúzeumban jártak a Gólya csoportos gyerekek. Sok érdekes dolgot láttak, hallottak és a legbátrabbak még mentősként is kipróbálhatták magukat.

Megérkezett a Kifli.hu szülinapi meglepetése... nekünk.
Szuper kezdeményezés!

Köszönjük! Boldog születésnapot!

Karácsonyi díszbe öltözött az óvoda.

Új lakó érkezett a Béka csoportba, Nudli a mongol futóegér.

Október 11. szerda Fülemüle környezeti találkozó
Idén is nagy lelkesedéssel  vettünk részt a XII. kerületi óvodák közös programján a Normafa Óvodában. Ismét sok érdekes és izgalmas élményben volt része a környezeti csoportos gyerekeknek.

Új lakó érkezett a Katica csoportba.

Május 14. kedd Ebédbefizetés

Május 17. péntek Nevelés nélküli munkanap